prodám "SUPER" overdrive Boss OD-1 který vznikl úpravou zapojení z Boss SD-1... tento je laděn do zvuku modelu OD-1 z roku 82 (vlastním). Místo potenciometru Tone bylo využito pro možnost připojení či odpojení dvou variant zvuků, což rozšiřuje parádně možnosti (zostření zvuku či naopak zakulacení) pedálu proti originálu. Možnost osobního předání v Praze nebo platba předem Zásilkovna 100,- Kč, nebo Alzabox 50,- Kč. Modifikace nabízím i majitelům Boss pedálů, kterým tovární zvuk nevyhovuje či chtějí mít klasický plnohodnotný OD-1 (nebo jiný, neupravený pedál v pěkném stavu lze použít protihodnotou s doplatkem). Modifikace signální ledky na kontrastně čirou, pro intenzivnější světlo při zapnutí pedálu. Více info o výsledných modifikacích je v hodnoceních...
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací