Hudební bazar
Prohlížet Vložit Vytvořit účet Přihlásit se
Kategorie
vše 9761/9761
Kytary 4064/4064
Baskytary 754/754
Bicí 1051/1051
Klávesy 521/521
Smyčce 71/71
Dechy 312/312
Zvuk 1849/1849
Světla 138/138
Hudebníci 684/684
Lekce 94/94
Ostatní 223/223
TOPlist

Nové funkce

Připravili jsme pro vás několik nových funkcí. Věříme, že vám pomohou rychleji a pohodlněji dospět k cíli. Pokud odhalíte nějakou chybu, či máte připomínku, napište nám přes kontaktní formulář.

 • Registrace
  Každý kdo inzeruje, má na bazaru svůj účet. Po přihlášení máte možnost snadno vkládat, editovat a mazat své inzeráty. Odpadá tímto dosavadní opakovaná autorizace emailem, kterou jste podstupovali s každým nově vloženým inzerátem.
 • Přihlášení Facebookem
  Tento oblíbený způsob přihlášení je nejrychlejší cestou, jak vytvořit účet na bazaru. Při vašem prvním přihlášení přes zabezpečený formulář Facebooku se automaticky založí účet na bazaru se stejným emailem jako používáte na Facebooku. Pokud máte pod tímto emailem vloženy na bazaru starší inzeráty, přiřadí se tomuto účtu. Pokud jste trvale přihlášeni k Facebooku, je založení a přihlášení otázkou několika vteřin. Ti co nemají Facebook, či ho nechtějí používat pro přihlašování, si mohou vytvořit účet přes formulář a po autorizaci emailem je možné začít vkládat inzeráty. Můžete kdykoliv přejít z jednoho způsobu přihlašování na druhý. Inzeráty se nikam neztratí, účet je jen jeden.
 • Komunikace přes formulář
  Komunikace mezi inzerujícím a zájemcem nově probíhá přes formulář, který je ihned pod inzerátem. Pokusili jsme se maximálně komnukaci zrychlit a zpřehlednit. Inzerující i zájemce má vždy celou historii komunikace k danému inzerátu před sebou a nehrozí mnohdy zdlouhavé dohledávání souvislostí. Na e-mail přijde jen krátká notifikace o příchozí zprávě. Dále použití formuláře umožnilo lepší ochranu e-mailových adres, které již nejsou vystaveny spamu.
 • Hodnocení inzerentů
  Každý registrovaný uživatel má možnost dát jinému uživateli jeden kladný či záporný hlas. Počet kladných i záporných hlasů inzerenta je vidět v detailu inzerátu. Každý má tak možnost podělit se o své příjemné či méně příjemné zkušenosti, které nasbíral při komunikaci či obchodování s jiným uživatelem.
 • Některé z dalších úprav
  Nahrávání fotek a mp3 souborů nově provádíte při vyplňování formuláře. Máte tak ještě před odesláním jistotu, že fotografie bude přiložena. Při procesu nahrávání máte nyní přehled jak dlouho bude nahrávání trvat. Lze také přiložit více fotek najednou. Pokud chcete, můžete si ve svém profilu nahrát svoji fotku, která se zobrazuje u kontaktních údajů a také při komunikaci s protistranou. Do levého sloupce přibyl seznam naposledy navštívených inzerátů. V detailu inzerátu máte přehled o dalších inzerátech uživatele. Pokud vyplníte odkaz na YouTube, zobrazí se pod inzerátem přehrávač videa.
 • Chystané úpravy
  Naší hlavní prioritou je nyní zpracovat responzivní verzi, která poskytne pohodlné využívání bazaru na mobilním telefonu.
© 1999-2020 HudebníBazar.cz