Ahoj, je mi 32 a hraju občasně na akustickou kytaru už pár let.
Rád bych si zahrál s někým, kdo bude vidět muziku aspoň trochu podobně, jako já.
Nemám ambice hrát někde na koncertech, spíš si společně zahrát a vymyslet nějaké hezké melodie, které třeba pak časem i nahrajeme.
Hraju rád melodickou, melancholickou hudbu hlavně na akustickou kytaru, nemusí být extra složitá, spíš jde o tu hezkou melodii. Nějaké své nápady mám a rád bych je rozvinul do nějakého celku.
Poslouchám např.: AC/DC, Foo Fighters, Linkin Park, Rush, ale i elektronický ambient třeba umělec Ambyion.
Níže odkaz na jednu věc, kterou jsem nahrával pro kamaráda. Ten text je samozřejmě s velkou nadsázkou :)
Jestli tě to zaujalo tak napiš, klidně mail nebo whatsapp.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací