Ahoj, v Brně máme pronajatou zkušebnu kousek od centra a hledáme někoho, kdo by nám pomohl s nájmem protože jsme chudí gympláci :D Zkušebna má 22m^2, je odzvučněná, zateplená a vybavená.
Domluvili bychom se na dobách kdy by kdo zkoušel, ať se tam nerušíme, momentálně jsme tam sami. Nájem by byl 3000kč mesíčně.
Jestli máte jakékoliv otázky nebo zájem, tak můžete napsat/zavolat na 770117522 a poskytnu víc info.
Aparáty bychom byly ochotní půjčit kdyby o to byl zájem, bicí taky (činely a nástroje ne).
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací