MESA (gitarová hlava) v skvelom stave-zvukom aj vizuálne....názov 5:50 Express, nie je odchod vlaku;)....ozrkadľuje možnosti výkonu, 5W class A, alebo klasika 50W A/B trieda...podstatne to aj mení charakter celkového výrazu-zvuku..možností tuná je...na oba kanály samostatné korekcie s gain-volume-contour (vypínatelný pomocou footwitchu!)....prvý kanál CLEAN sa dá od skutočne ultra čistého až po pekne nabudený + prepnutie na CRUNCH, čo netreba predstavovať....výborne si rozumie s krabičkami...druhý kanál začína módom BLUES, dá sa pekne priostriť...zvuky ako black sabbath 70tých rokov z toho lezú samé, alebo kludne aj NWOBHM;)....mód BURN je už klasická Mesa hi gain na všetky možné metále kde to ťahá ako sviňa;)....ešte sa vrátim ku tomu contour...čím viac pridávate do prava, tým je zvuk viac akoby EQ do V = potláča stredy a nastupuje výraznejšie basové pásmo a pekne vrčavé výšky;)....všetko však nakoniec závisí na poťáku Volume=to mení pridávaním celý charakter, čím viac, tým tučnejší-nasratejší zvuk...+ je k dispozícii aj výborná FX slučka-nežerie signál, práve naopak.....vyskúšanie samozrejmé, alebo po dohode môžem dobre zabaliť a poslať...cena vrátane poštovného = 1200 eur.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací