Prodám noname superstrat. Kytara hraje překvapivě dobře, elektronika plně funkční, potenciometry nechrastí, snímače SSH. Momentálně natažené struny 10, ladění drží. Krk je rovný a velice úzký - proto mi svého času padla do ruky. Drobná nevýhoda je, že první pražec je už trochu sehraný, takže v té první poloze někdy trochu zadrnčí. Nicméně hrát se na to dá. Na učení nebo domácí blbnutí za mě ok. Důvod prodeje: redukce počtu kytar. Lokalita Frýdek-Místek.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací