Prodávám bohužel už na ni sedá jen prach.
Kytara je typu Grand Orchestra a je celomasivní.
Je udělaná na zakázku od mého kamaráda který už bohužel kytary nevyrábí.
Přední deska-smrk
Luby a zadní deska -ovangol
Krk-mahagon
Ladíci mechaniky jsou zamykací Gotoh.
Kobylka a nultý pražec je z kosti
Kolíky na uchycení strun jsou dřevěné.
Kytara je vyhraná, má drobné oděrky od hraní, seřízená na 11. Elixír.
Součástí je i kufr na kytaru.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací