Popis inzerátu
Zdarec,po roční pauze bych touto cestou rád našel spřízněné temné duše na společné hraní.Pár let jsem hrál s klukama v garáži,bylo i pár koncertů, stylově taková všehochuť,ale teď bych rád potkal lidi co to mají v hudbě stejně jako já,orientovanej jsem od Gothic rock,dark wave,pagan až po Black metal,,od Lebanon Hannover,Solstafir, až po Burzum,Nargaroth.Co se týká hraní těhle stylů,moc zkušeností nemám,byl jsem mezi klukama v tomhle trochu exot,,na basu nejsem žádnej equilibrista a táhne mi na pade,takže co se týká spoluhráčů,na věku nezáleží,hledám lidi do pohody který si tím že něco umí nehoní ego a hudbu dělají pro radost.Basu mám laděnou HEAD,vlastní apec,zesik Hartke 350,bednu Eden 500w,plus kombo Eden E275 . Zkušebnu nemám,ale kdyby se to nějak zvrhlo,asi by nebyl problém něco pochystat,jsem z Jílového Přeji vám fajn léto, žádný stresy,na FB mě najdete jako Noctua Agrialis