Prodám tenhle multiefekt. Je to stolní verze Boss GT100,která má navíc výhodu že po připojení k PC přes USB nepotřebuje mít zapojený napájecí adaptér.Samozřejmostí je možnost libovolného umístění efektů v řetězci a tvorba vlastních CUSTOM efektů a aparátů.K multiefektu přidám 2tlačítkový footswitch,který jsem si k němu vyrobil(kopije Boss FS).A pro ty ,co si myslí že Boss není vhodný na tvrdý zvuky,podívejte se tady na video- https://www.youtube.com/watch?v=YMnabbDh7xM Případné dotazy rád zodpovím. Na mail nepište, už neplatí.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací