Už toho začínám mít plný kecky a ptám se, zda je v Praze ještě s kým hrát anebo vážně lidé řadí muziku až na samý konec svých zájmů?
Proskákal jsem toho rance, hrál v X tvrdších i měkčích žánrech, odehrál jsem rance koncíků. A furt hovno z toho, protože to vždy někdo posere.
Hledám hudbu, která ve mně vzbudí nějakou emoci a nebude pouze tupým točením 3 akordů dokola. Od punku přes HC přes post-rocky přes indie-soft-rocky až po totální úlety a experimenty. Pokud mě to baví a dovedu to zahrát, tak to hraji a užívám si to.
Čas mám prakticky furt po 17:00 (makám u Flory), víkendy volné. Zkuěbnu nemám, vlastní bicí mám, pronajimatelné zkušebny na 2 hoďky znám, takže už se jenom někde sejít.
Dopodrobna jsem vše o sobě rozepsal na BZ -- https://bandzone.cz/fan/chloch?at=info
Napiš přes bazar nebo rovnou posílej dema jakékoliv kvality na lukaschladek9@gmail.com
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací