Zdravím všechny,
nabízím k prodeji 2ks těchto raritních ,,echt,, vintage reproduktorů. Rok výroby 1976/11. Oba jsou velmi zachovalé, v plně funkčním stavu, membrány, cívky ani rámy nepoškozené. Zvukově znatelný rozdíl oproti moderním Greenbackům.
Drobná vada se přesto najde: na jednom je napůl ulomené pájecí oko, ale drátek lze v pohodě přiletovat na druhou polovinu. Prodávám ideálně oba, ale možno i po jednom. Nemám problém kamkoli poslat např. přes zásilkovnu. Cena je za ks.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací