Predam origo Music Man s mnozstvom upgradov. Snimac a elektronika bartolini 18V system (povodna cena bola kedysi davno 400eur). KSM kobylka (300eur). Hipshot ladiace mechaniky s Xtenderom na drop (350eur). Uchyty na pas Schaller. Fotky su s aj bez pickguardu. Vyborny nastroj hrany dlhe roky.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací