Prodám jeden kus studiového monitoru Event TR 8e . Hraje normálně ale tišeji ,je tam nějaká menší závada na zesilovači nejspíš nějaký kondenzator..nevím . Rozhodně to půjde opravit .
Reproduktory výškový i basový jsou naprosto v pořádku bez poškozeni. Pokud by někdo by se někomu hodila do rezervy na repro atd .je možnost .dohoda.
Reproduktory pasují i do starších modelů 20/20pasiv ,aktiv ale i třeba nebo třípásmový model 2030 , PS8 atd
Měl jsem tři kusy tento byl jako záloha kdyby se něco stalo s repro třeba .
Prodávám za cenu ani ne jednoho basáku
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací