Prodám z důvodu nevyužití semiakustickou baskytaru Harley Benton, hraná asi rok spíše sporadicky, až na drobnou oděrku na hlavě dobrý stav. Jsou na ní natažený hlazenky, s nimi zní basa skoro jako kontrabas.Součástí bílý pickguard, ale bez něj vypadá lépe. Pouze osobní předání s vyzkoušením v Třebíči.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací