Z důvodu redukce nástrojů pouštím tenhle kousek do světa. Vše je ve velmi zachovalém stavu. Kytaru jsem koupil zde na bazaru. Původní snimače nahrazeny SD distortion SH6.
Cena nástroje s těmito snímači je 7000kč. S původními snímači Roswell cena 3300kč.
Cena s původními nezspojenými snímači je 3000kč. V případě zájmu můžu přidat futrál Harley Benton za 1000kč. Jako bonus přidám struny Gibson (11). Jsem ochoten v blízkém okolí i přivést. Popřípadě poslat na dobírku.
I když preferuji osobní odběr.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací