Ja som rytmicky gitarista, hladam sólistu ale nie takého čo furt klepoce jak Van Halen… Skôr ako Pat O'Brien…=
Hram 3 roky, predovsetkym moje oblubene pesnicky, tak sa na mna za ten cas snad aj nieco nalepilo. Do teorie som sa nikdy nedostal, ale rad sa priucim od skusenejsieho. Precitenie, chut ucit sa a cvicit je silna…
Hram pre radost, aj ked by nemuselo byt od veci postupom casu predviest nieco vlastne
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací