Ahoj,
3 borci těsně před krizí středního věku (36+-2), hledají do svých řad zpěváka nebo zpěvačku. Zkušebnu máme v Uherském Hradišti. Máme nulovou toleranci pro covery a zábavové kapely - z toho tedy vyplívá, že hrajeme ze 100 procent vlastní tvorbu. Nejsem moc na nějaké škatulkování ale kdybych si měl tipnout co hrajeme tak možná alternative rock, punk, grunge, lehčí metal. Hrajeme spolu cca půl roku a písniček už je hotových povíc. Nahrávat budeme v blízké budoucnosti, takže proto preferujeme spíše osobní setkání. Tak se ozvy a přijď si nás poslechnout.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací