Hledám muzikanty, jsem basák, takže bicí , kytaru , zpívače -čku....ale i klapky a třeba dechy ......je to vlastně jedno, sem sice už poměrně jetej ale nechci hrát nějaký vopelíchaný Sabaty a podobný převzatý komposty, baví mě improvizace se zajímavou rytmikou , co z toho v závěru vyleze a kam se to bude dát zařadit je mi jedno . Nemám potřebu hrát s komplikátory ,honibrky, metálisty ani s bratry Nedvědy. uplně asi nechci zakládat kapelu, ale když to bude mít koule proč ne...zkušebnu mám ok , přespat se tady dá.... bez smyslu pro humor moc nefunguju....
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací