Zdravím,
Je mi 17 let a hraju na baskytaru. Hledám spoluhráče do kapely, která by se mohla zaměřovat primárně na styl jako Massive Attack nebo Portishead. Hledám bicí, kytaru, zpěv a někoho kdo se vyzná v samplování a elektronice celkově.
Pokud by někdo měl zájem hrát spíše Punk rock např. styl jako Circle Jerks atd... Nebyl bych ani proti této možnosti.
Pokud máte zájem, neváhejte se ozvat :)
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací