Jsou vidět známky používání, ale na zvuk nemají vliv a EMG snímače hrajou fakt dobře. Je seřízena na drop A, ale mám v plánu ji dát před výměnou určitě seřídit, tak můžu klidně i do jiného lazení. Dám k ní i kufr.
Výměnu preferuju za nějakou sedmistrunku s tremolem, ale jsem ochotný vyměnit i za nějakou zajímavou sedmičku s pevnou kobylkou a nebo šestku. Značky nejlépe Jackson, Esp Ltd (Viper) nebo (Eclipse) Ibanez (RG7620 Grey Nickel) a Epiphone (Explorer) (SG) nebo (Les Paul) ale můžete určitě nabídnout i jiné značky a typy, třeba mě něco zaujme.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací