Popis inzerátu
Uvažuji, že prodám klavír...
Je to opečovávaný kousek v úžasném technickém i vizualnim stavu. Je z roku 1988. Koupil jsem ho asi před 10 lety od človeka, který ho koupil pro své dítě s nadějí, že na to bude hrát. Pak se néjak s rodinou rozešli a klavír jen stál... Dle informací od dřívějšího majitele se na klavir hrálo asi jeden rok. Kolega klavírista, který jel se mnou klavír vybírat na místě žasl, v jakém TOP stavu klavír je, a že mechanika klavíru neni ani rozehraná a je jak nová.
Klavír jsem koupil pro syna, který chtěl hrát (hádejte, jak to dopadlo ?). Na nástroj se hrálo naprosto minimálně.... Tak je asi na čase nástroj posunout, s naději, že někdo na něj bude hrát tak, jak si tento výjimečný kousek opravdu zaslouží....