Ahoj, hraju v coverbandu co moc často nehraje., kilka, jedoduchý sóla. Chtěl bych si zkusit zahrát i v kapele co hraje něco tvrdšího (pro zábavu). Punk třeba nebo hardcore. Je mi 44, na věku spoluhráčů mi nesejde.. Zkoušky kolem Mladý Boleslavi (+/- 40-50km)
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací