Popis inzerátu
Jedu vlastní muziku. Písničky o životě, lásce, radosti, pádech i o všem, co nás kolem nás inspiruje. Někdy pop, někdy rock, někdy pohodová atmosféra. Hlavně srdcem a bez škatulek.
Nehledám lidi plné výmluv. Hledám lidi, kteří mají sny, nápady a chuť něco vybudovat. Takové, se kterými si jednou po koncertě sedneme a řekneme si:
„Ty jo… pamatuješ, jak jsme začínali?“
Hledám :
? Kytarysty
? Bubeníka.. i perkuse?
? Klavíristu,Pianistu (nemusíš uplně umět Beethovena)
Necháš plout své hudbení srdce na vlnách Tonů
Pokud tě neláká jen hrát doma pro sebe a chceš být součástí něčeho, co může vyrůst v opravdovou hudební rodinu.
Třeba hledám právě tebe. ❤️