Zdravím. Prodám Markbass 4x10. Verze boxu s basreflexy dopředu hezky tlačí do zad i na větších podiích. Minimálně používaný v top stavu. 4 ohm je maximálně vhodný i pro slabší zesilovače jako stand alone bedna. Osobní odběr v Domažlicích. Po domluvě možno někam přiblížit. Neposílám. Při solidním jednání při předání na místě dám dolů něco na dopravu. Důvod prodeje je to prostřední monstrum. Jsem hluchej.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací