Je to made in Korea, ale před tím se tento model vyráběl v USA a má tak zachované některé prvky z USA produkce. Hlavně elektroniku - snímač i předzesilovač, ale i mechaniky Schaller. Kytara v pěkném stavu, pouze poly lak má mnoho dlouhých prasklin, smrková horní deska je ale neporušená. Praskliny jsou jen v laku. Nízký, pohodlný dohmat, příjemný krk.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací