Prodám aktivní subbasy 18" JBL. Koupil jsem je od DJ před 2 lety. Byly minimálně používané, protože hrál uvnitř a nechtělo se mu s nima tahat. U mě nakonec leží ve čistém suchém skladu, vytáhnul jsem je jednou loni na velké akci. Prodávám z důvodu nevyužití a obě najednou. Celkem cena za obě činní 36 tis., tj. jedna 18tis. Foto nejsou aktuální, jsou z eshopu, bedny jsou uloženy ve skladu a musely by se na focení vytáhnout.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací