Ahoj! Jsme pražská punková kapela jménem Antistress.
Máme teď v plánu dělat velké změny a potřebujeme do kapely najít nového bubeníka
Podmínky jsou jednoduché
- nebýt debil (sexismus, rasismus atd)
- mít čas (koncerty, zkoušky)
- být z Prahy či blízkého okolí
- umět hrát na bicí
Je nám okolo 18ti, ale pokud budeš mladší ci starší, tak nám to nevadí, pokud to nebude vadit tobě
Info k nám
Hrajeme mix různých punkových žánrů jako oldschool, HC, riotgrrrl atd
Zkušebnu máme zdarma ve sklepě i s vybavením (ano, jsou k dispozici celý bicí)
Zkoušky jsou každý pátek pokud se něco Neposere, většinou okolo čtvrté
Hrajeme většinou tak 2x do měsíce většinou pátek sobota, dvakrát se ale stalo že koncert byl přes týden. Jezdíme ale i mimo prahu!
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací