Prodám reproduktor vytažený z komba Peavey Bandit 112. Upřímně přesně nevím, o jaký typ se jedná. Bandit je red stripe MIC, který se už nedělaly s klasickým Sheffieldem 1230, mají většinou Blue Marvel. Ale co jsem vyčetl na fóru uživatelů Banditů, určitou dobu se do čínských red stripů strkaly neoznačený OEM speakery, který se konstrukčně a zvukově hodně blíží právě ještě Sheffieldům.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací