Ahoj, je mi 17, umím hrát na kytaru a klavír/klávesy. Zvládám většinu známých písniček s elektrickou kytarou, umím docela sólovat, mám rád kapely jako Alice in chains, Boston, Pearl Jam, America, Eagles, Beatles, Nirvana atd., ale zahrál bych si klidně i jiný žánr než jen Rock či Metal. Hledám někoho ve věku zhruba 15-19, kdo umí hrát nebo zpívat. Pokud jsi začátečník tak nevadí, časem bysme to nějak dali dohromady. Co se místa týče, bydlím v Ivančicích a jsem ochotnej někam dojet.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací