Zdarec!
Zkouším štěstí a to najít zde nějaké muzikanty, nejlépe kytaristu a basáka...já hraju na bicí a jsem schopen i zařvat do mikráku.
Něco ve stylu Aortes, Chandra nebo Neurosis...
Pokud bys, byste měli zájem ozvěte se a hodíme řeč...
Nejdůležitější je chuť dělat temnou muziku, zbytek se doladí.
Tak čuus Stanislas!
HK, Pardubice, Kutná Hora, Kolín...ne prosím Praha a dál.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací