Zdravím...
Prodám tuto kartu UAD x4... Bohužel jsem nerozchodil Thunderbolt kartu na mém PC, kterou zde také prodávám... Dohromady s kartou prodám za 37000,-
Takže nepoužitá. V záruce ještě rok a něco.
Oobní předání nebo platba předem.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací