Ano pozaduji platbu predem za postovne.To je z duvodu toho,ze se mi vratilo par neprevzatych efektu.Pan mi nabizel 50 kc za postu,tak jsem ho poslal jinam.Kdyby si to prisel vyzvednout osobne ,samozrejme nic nechci.Je mi te uprimne lito...
-1
L.K
Praha 9 11. ledna 2020