Velice dobře zabalená kytara, nestalo by se jí nic ani kdyby ji někdo shodil z 5. patra. Prima překvapení v podobě dárku přibaleného ke kytaře, ještě jednou díky a všem ostatním mohu vřele doporučit.
Žádný omáčky, žádný tlachy, rovnou na komoru, rovnej přístup, bleskové poslání a nejlepší balení, jaký mi kdo kdy poslal!!! (a to ještě s bonusem!!!). Skvělej prodejce. Díky!
René Gockert-spolehlivý, slušný chlapík, nekecá, jak řekne, tak udělá. Basu mi poslal tak rychle, jak to bylo možné, zabalenou naprosto perfektně, přibalil navíc CD jejich kapely. Ještě jednou děkuji.
Zdeny
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací