Predám tento krásny telecaster, ktorý som pred nedávnom kúpil tu na bazári, dal ho nastaviť kytarárovi (pan Mázl) a napokon sa ho rozhodol predať, pretože si chcem nechať svoj squier a dve gitary nepotrebujem. Kytara je každopádne super, dovolím si povedať že v lepšom stave ako nová - je takmer nehraná, pražce ako nové, bez škrábancov, a profesionálne nastavená. Má nové struny 11ky. Wilkinson mechanika a snímače s relatívne nízkym outputom (50's tele). Farba butterscotch blond, ale tmavšie drevo (olše), v tejto verzii sa už zjavne nedá zohnať. Nálepku môžem dať samozrejme preč. Možnosť vyskúšať na Letnej alebo v Strašniciach.
Edit: z nejakého dôvodu sú tie fotky oveľa vyblednutejšie ako v galérii v mobile, farba je v skutočnosti sýtejšia.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací