Čau, chtěl bych založit "revival" kapely Audioslave/RATM. Vím že je to hodně specifická věc, takže si nejsem úplně jistý jestli se najde zbytek podobně smýšlejících muzikantů. Od projektu očekávám zlepšení svého živého hraní.
Něco o mě: Je mi 30, hraju aktivně 15 let, na basu něco kolem 8 let. Snažím se jít po originálním zvuku. V kapele se starám o technické věci co se týče zvuku.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací