Predám veľmi slušný zosilňovač DV Mark Ciro Manna sig. 50W, ani kilogram. Jednokanál so vstavaným overdrive-om. Nový, v krabici s nálepkami, visačkami. Ale jeden z výstupov na repro hapruje. Druhý je úplne v poriadku, ako aj zbytok zosíku.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací