Prodám plně funkční USA set pro strat z poloviny osmdesátek, snímače jsou pro leváka, ale kdo má rád Hendrixe může je použít jako pravák, zvuku to neškodí, právě naopak, zvuk je velmi příjemný ve výškách které bývají někdy dost ostré
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací