Nově vznikající plzeňská melodic hardcore kapela založená zkušenými hráči hledá basáka, bubeníka a sólovou kytaru.
Věk kolem 20–35.
Co to obnáší a co plánujeme: vlastní anglická tvorba, pravidelné zkoušky ve vlastní zkušebně v Plzni, snahu koncertovat po ČR a občas v zahraničí, v co nejbližší době studio a první nahrávky.
Hrajeme a tvoříme ve stylu melodic hardcore (stylově např. Landmvrks, ADTR, Close your eyes atp.) — víš, do čeho jdeš.
Vlastní nástroj a vybavení jsou základ, in ear a digitalizace vítány.
Hledáme spolehlivé, rozumné lidi, kteří chtějí reálně hrát a chápou, že kapela něco stojí.
Očekáváme kolektivní finanční podporu zázemí, tvorby, merche a nahrávek.
Dej vědět pokud máš zájem, demo pošleme.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací