Prodám tento zesilovač v perfektním stavu. Jsem druhý majitel a je čerstvě servisován u Pavla Horkého (HOT AMPS). Nové lampy a čištění. Aparát je k vyzkoušení ve Slaném po dohodě také v Kyjově. Bedny na kterých si můžete zesilovač vyzkoušet: dvě bedny 1x12 od HotAmps - bříza. V jedné je Celestion Gold Alnico a v druhé je Tone Tubby Red Alnico oba 50W 8 ohm. A mám tam i closed back RIVERA 1x12 electro vice EVM12L OEM - origo - 200W. Po dohodě si můžete přivézt bednu svou.
Switch na boost origo je součástí a mám k tomu i originál nylonový obal značky SUHR a krabici.
🍪
Používáme cookies nezbytné pro správnou funkci a bezpečnost webu
(ochrana proti podvodům). Se souhlasem také cookies pro měření
návštěvnosti.
Více informací